SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Solna Hockey
Huvudförening

Spelade matcher
FEBRUARI 2024
 
18
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - Mälarö Hockeyförening
5  -  2  
18
18:30
sön
18:30    
Team 11, Bålsta ishall
 
Team 11 » 
Bålsta - Solna Hockey Team 11 U13
  -      
18
08:00
sön
08:00    
Team 11, Tulehallen
 
Team 11 » 
GT - Solna Hockey Team 11 U13
  -      
18
08:00
sön
08:00    
Team 12, HCL Arena
Team 12 » 
Göta Traneberg - Solna Hockey
  -      
17
15:10
lör
15:10    
Team 14, Husby ishall
Team 14 » 
Kista, Sollentuna & Sundbyberg - Solna Hockey
  -      
16
19:30
fre
19:30    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - Nynäshamns IF HC
2  -  4  
 
11
11:30
sön
11:30    
Team 15 , Farsta Ishall
Farsta, Nacka & Djurgården - Solna Hockey Svart  -      
11
09:00
sön
09:00    
Team 12, Enebybergs ishall
Team 12 » 
SDE - Solna Hockey
  -      
10
18:30
lör
18:30    
Team 10, Österåker Sportcentrum
Team 10 » 
IFK Österåker Vikings HC - Solna SK
2  -  5  
10
17:30
lör
17:30    
Team 15 , Vikingahallen Ekerö
Mälarö & Järfälla - Solna Hockey Vit & Orange  -      
10
16:40
lör
16:40    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 2
Team 13 » 
Poolspel hemma - Solna SK orange
  -      
10
16:40
lör
16:40    
Team 13, Renew Arena
Team 13 » 
Poolspel Väsby - Solna SK svart
  -      
10
12:05
lör
12:05    
Team 13, SVEAB Anex
Team 13 » 
Poolspel Sollentuna - Solna SK svart
  -      
09
19:30
fre
19:30    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - Norrtälje IK
5  -  9  
06
19:40
tis
19:40    
A-Lag, Vallentuna Ishall
A-Lag » 
Vallentuna-Ormsta - Solna SK
5  -  6  
 
04
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - Hässelby Kälvesta HC
3  -  8  
04
17:40
sön
17:40    
Team 12, .Ulriksdals IP hall 2
Team 12 » 
Solna Hockey - Viggan
  -      
04
14:30
sön
14:30    
Team 11, Tule
 
Team 11 » 
Solna Hockey Team 11 U13 - Spånga
  -      
03
15:00
lör
15:00    
Team 14, .Ulriksdals IP hall 2
Team 14 » 
Solna Hockey - Hässelby, Täby & Järfälla
  -      
02
19:30
fre
19:30    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - FOC Farsta IF
4  -  5  
JANUARI 2024
 
30
19:30
tis
19:30    
A-Lag, Gimo Ishall
A-Lag » 
Gimo IF HC - Solna SK
4  -  1  
30
18:00
tis
18:00    
Team 10, HCL Arena
Team 10 » 
Göta Traneberg IK 2 - Solna SK
0  -  2  
 
28
14:10
sön
14:10    
Team 15 , SVEAB Arena Sollentuna
Sollentuna, AIK & Mälarö - Solna Hockey Vit  -      
28
13:30
sön
13:30    
Team 13, Kallhälls Ishall
Team 13 » 
Poolspel Järfälla - Solna SK svart
  -      
27
17:40
lör
17:40    
Team 15 , Tulehallen
Sundbyberg, Hässelby Kälvesta & Vallentuna - Solna Hockey Orange  -      
27
15:10
lör
15:10    
Team 15 , .Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey Svart - Lidingö, Värmdö & Älta  -      
27
12:05
lör
12:05    
Team 13, SVEAB Anex
Team 13 » 
Poolspel Sollentuna - Solna SK vit
  -      
27
09:30
lör
09:30    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 3
Team 13 » 
Poolspel Solna - Solna SK orange
  -      
26
18:00
fre
18:00    
Team 11, Tulehallen
 
Team 11 » 
Solna Hockey Team 11 (U13) - Viggbyholm
  -      
24
20:00
ons
20:00    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - IFK Österåker Vikings HC
9  -  6  
24
20:00
ons
20:00    
Team 10, Järfälla Ishall
Team 10 » 
Järfälla HC 2 - Solna SK
1  -  5  
 
21
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - Vallentuna Hockey 1
5  -  1  
21
14:00
sön
14:00    
Team 12, Grimsta Ishall
Team 12 » 
hässelby - Solna Hockey
  -      
20
15:30
lör
15:30    
Team 11, GT-Hallen
 
Team 11 » 
Göta Traneberg - Solna Hockey Team 11 (U13)
  -      
19
19:10
fre
19:10    
A-Lag, Folkets Hall
A-Lag » 
Nynäshamns IF HC - Solna SK
4  -  10
 
14
16:40
sön
16:40    
Team 14, Husby ishall
Team 14 » 
Kista, AIK & Brinken - Solna Hockey
  -      
14
15:05
sön
15:05    
Team 13, Renew Arena
Team 13 » 
Poolspel Upplands Väsby - Solna SK svart
  -      
14
08:40
sön
08:40    
Team 15 , Stricct Travel Arena Spånga
Spånga, Sollentuna & Sundbyberg - Solna Hockey Vit  -      
13
15:25
lör
15:25    
Team 13, Vallentuna B-hall
Team 13 » 
Poolspel Vallentuna - Solna SK orange
  -      
13
14:30
lör
14:30    
Team 11, Tulehallen
 
Team 11 » 
Solna Hockey Team 11 (U13) - Bålsta
  -      
13
14:00
lör
14:00    
Team 15 , EXAKT ANNEX LIDINGÖ
Lidingö, Tyresö & Djurgården - Solna Hockey Svart  -      
13
13:30
lör
13:30    
Team 10, Gimo Ishall
Team 10 » 
Gimo IF HC - Solna SK
2  -  1  
13
10:35
lör
10:35    
Team 12, Danderydsvallen UTOMHUSRINK
Team 12 » 
sde - Solna Hockey
  -      
13
09:30
lör
09:30    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 3
Team 13 » 
Poolspel Solna - Solna SK vit
  -      
13
08:00
lör
08:00    
Team 15 , .Ulriksdals IP hall 3
AIK, Upplands Väsby & Mälarö Hockey - Solna Hockey Orange  -      
13
08:00
lör
08:00    
Team 15 , .Ulriksdals IP hall 3
AIK m.fl - Solna Hockey  -      
12
19:30
fre
19:30    
A-Lag, Heidelberghallen
A-Lag » 
Norrtälje IK - Solna SK
5  -  1  
12
19:30
fre
19:30    
Team 10, Allhallen
Team 10 » 
Mälarö Hockeyförening - Solna SK
2  -  5  
08
20:00
mån
20:00    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - Vallentuna-Ormsta
9  -  6  
 
06
09:00
lör
09:00    
Team 11, Danderyd
 
Team 11 » 
Solna Hockey Team 11 (U13) - Winter classics
  -      
DECEMBER 2023
 
30
15:00
lör
15:00    
Team 10, .Ulriksdals IP hall 2
Team 10 » 
Solna Hockey - AIK
  -      
 
17
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - IFK Österåker Vikings HC
3  -  1  
17
17:30
sön
17:30    
Team 12, .Ulriksdals IP hall 2
Team 12 » 
Göta Traneberg - Solna Hockey
  -      
17
13:30
sön
13:30    
Team 14, Järfälla Ishall
Team 14 » 
Järfälla, Spånga & Hässelby - Solna Hockey
  -      
17
10:00
sön
10:00    
Team 15 , Mälarhöjdens Ishall
Djurgården, Vallentuna & IFK Täby - Solna Hockey  -      
16
15:00
lör
15:00    
Team 13, Kallhälls Ishall
Team 13 » 
Poolspel Järfälla - Solna SK svart
  -      
16
15:00
lör
15:00    
Team 15 , .Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey U9 orange - Hässelby Kälvesta, Vallentuna & Väsby  -      
16
13:30
lör
13:30    
Team 15 , Kallhälls Ishall
Järfälla, Sundbyberg & Sollentuna - Solna Hockey U9 vit  -      
16
12:10
lör
12:10    
Team 13, Stricct Travel Arena
Team 13 » 
Solna SK vit - Poolspel Spånga
  -      
16
12:05
lör
12:05    
Team 13, SVEAB Anex
Team 13 » 
Poolspel Sollentuna - Solna SK orange
  -      
16
12:00
lör
12:00    
Team 15 , Danderydsvallen UTOMHUSRINK
SDE, Farsta & Vakant U9 - Solna Hockey U9 svart  -      
15
19:30
fre
19:30    
A-Lag, Farsta Ishall
A-Lag » 
FOC Farsta IF - Solna SK
3  -  6  
11
20:00
mån
20:00    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - Gimo IF HC
4  -  3  
 
10
19:30
sön
19:30    
Team 11, Viggbyholm
 
Team 11 » 
Viggbyholm - Solna Hockey Team 11 (U13)
  -      
10
18:30
sön
18:30    
Team 12, Husby ishall
 
Team 12 » 
Kista HC - Solna Hockey
  -      
10
15:30
sön
15:30    
Team 10, Grimsta Ishall
Team 10 » 
Hässelby Kälvesta HC - Solna SK
3  -  5  
10
14:15
sön
14:15    
Team 15 , Ältahallen
Älta, Djurgården & Nacka - Solna Hockey U9 svart  -      
09
15:10
lör
15:10    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 2
Team 13 » 
Poolspel hemma - Solna SK svart
  -      
09
09:30
lör
09:30    
Team 13, Ulriksdals IP hall 3
Team 13 » 
Poolspel Solna - Solna SK vit
  -      
09
09:15
lör
09:15    
Team 13, SVEAB Arena
Team 13 » 
Poolspel Sollentuna - Solna SK orange
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Team 12, Danderydsvallen
Team 12 » 
SDE - Solna Hockey
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Team 15 , Allhallen Skå / Ekerö
Mälarö, AIK & Sollentuna - Solna Hockey U9 orange  -      
09
08:55
lör
08:55    
Team 15 , Vallentuna Ishall
Vallentuna, Hässelby Kälvesta & Mälarö - Solna Hockey U9 vit  -      
08
19:30
fre
19:30    
A-Lag, Österåker Sportcentrum
A-Lag » 
IFK Österåker Vikings HC - Solna SK
7  -  6  
 
03
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - Göta Traneberg IK 2
3  -  4  
03
13:30
sön
13:30    
Team 12, Kallhälls Ishall
Team 12 » 
järfälla - Solna Hockey
  -      
02
17:20
lör
17:20    
Team 11, Bålsta ishall
 
Team 11 » 
Bålsta - Solna Hockey Team 11 (U13)
  -      
02
09:30
lör
09:30    
Team 14, Sveab Arena i Sollentuna
Team 14 » 
Sollentuna, Kista & Järfälla - Solna Hockey
  -