SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Solna Hockey
Huvudförening

Kommande matcher
FEBRUARI 2024
 
21
20:15
ons
20:15    
A-Lag, Ulriksdals IP Hall 2
A-Lag » 
Solna SK - Gnesta IK
  -      
23
19:15
fre
19:15    
A-Lag, Gnesta Ishall
A-Lag » 
Gnesta IK - Solna SK
  -      
25
17:00
sön
17:00    
A-Lag, Gnesta Ishall
A-Lag » 
Gnesta IK - Solna SK
  -      
25
19:00
sön
19:00    
Team 10, .Ulriksdals IP hall 2
Team 10 » 
Solna Hockey - Djurgårdens IF
  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Team 15 , Exakt Arena Lidingö
Lidingö Vikings - Solna Hockey  -      
 
09
09:00
lör
09:00    
Team 13, Allhallen
Team 13 » 
Poolspel Mälarö - Solna SK orange
  -      
09
09:30
lör
09:30    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 3
Team 13 » 
Poolspel Solna - Solna SK vit
  -      
09
12:00
lör
12:00    
Team 15 , Lejonhallen, Östermalms IP
Brinken, AIK & Vallentuna - Solna Hockey Orange  -      
09
12:10
lör
12:10    
Team 15 , Ekhallen, Gustavsberg Värmdö
Värmdö, Tyresö & Nacka - Solna Hockey Svart  -      
09
14:20
lör
14:20    
Team 15 , Renew Arena Upplands Väsby
Väsby, Sollentuna & Hässelby Kälvesta - Solna Hockey Vit  -      
09
16:40
lör
16:40    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 1
Team 13 » 
Poolspel hemma - Solna SK svart
  -      
10
14:00
sön
14:00    
Team 12, Lejonhallen
Team 12 » 
Brinken - Solna Hockey
  -      
10
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - Gimo IF HC
  -      
 
14
19:10
tor
19:10    
Team 10, Vallentuna Ishall
Team 10 » 
Vallentuna Hockey 1 - Solna SK
  -      
16
09:00
lör
09:00    
Team 15 , Allhallen Skå / Ekerö
Vallentuna, Hässelby Kälvesta & Sundbyberg - Solna Hockey Orange  -      
16
09:00
lör
09:00    
Team 15 , Allhallen Skå / Ekerö
Järfälla, Mälarö och Sollentuna - Solna Hockey Vit  -      
16
13:30
lör
13:30    
Team 14, Kallhälls Ishall
Team 14 » 
Järfälla, Täby & Nacka - Solna Hockey
  -      
16
16:40
lör
16:40    
Team 13, Ulriksdals IP Hall 2
Team 13 » 
Poolspel hemma - Solna SK vit
  -      
17
08:40
sön
08:40    
Team 13, Stricct Travel Arena
Team 13 » 
Järfälla HC blå - Solna SK orange
  -      
17
09:00
sön
09:00    
Team 13, Stricct Travel Arena
Team 13 » 
Vallentuna Hockey gul - Solna SK orange
  -      
17
09:20
sön
09:20    
Team 13, Stricct Travel Arena
Team 13 » 
Solna SK orange - Spånga IS IK vit
  -      
17
14:00
sön
14:00    
Team 13, Grimsta Ishall
Team 13 » 
Poolspel Hässelby - Solna SK svart
  -      
17
15:30
sön
15:30    
Team 15 , Lejonhallen, Östermalms IP
Brinken, Vallentuna & VAKANT U9 GR 3 lag 1 - Solna Hockey Svart  -      
17
16:10
sön
16:10    
Team 12, .Ulriksdals IP hall 2
Team 12 » 
Solna Hockey - Mälarö
  -      
17
19:00
sön
19:00    
Team 10, Ulriksdals IP Hall 2
Team 10 » 
Solna SK - Järfälla HC 2
  -      
APRIL 2024
 
07
10:00
sön
10:00    
Team 14, Norrtälje Cup U10
Team 14 » 
Norrtälje m.fl - Solna Hockey
  -      
 
13
08:00
lör
08:00    
Team 14, Bålsta Cupen
Team 14 » 
Bålsta HC mfl - Solna Hockey Team 14 U10
  -