SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Solna Hockey
Ishockey

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
02
08:00
lör
08:00    
Östermalms IP
Brinken - Solna Hockey  -      
 
09
08:00
lör
08:00    
Jägholmshallen, Vaktgränd 7, 183 68 Täby
Viggbyholm - Solna Hockey  -      
 
23
13:30
lör
13:30    
Bortamatch
Sundbybergs IK - Solna Hockey  -      
23
16:00
lör
16:00    
Bortamatch
Sundbyberg - Solna Hockey  -      
OKTOBER 2023
 
14
08:00
lör
08:00    
.Ulriksdals IP hall 3
AIK, Sundbyberg & Väsby - Solna Hockey U9 orange  -      
14
08:00
lör
08:00    
.Ulriksdals IP hall 3
AIK, Sundbyberg & Väsby - Solna Hockey U9 vit  -      
15
13:25
sön
13:25    
Österåker Sportcentrum
Österåker, Täby & Kista - Solna Hockey U9 svart  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Exakt Arena. Mjölksurrevägen 2 181 61 Lidingö
Lidingö - Solna Hockey  -      
NOVEMBER 2023
 
05
08:00
sön
08:00    
Tibblehallen
IFK Täby - Solna Hockey  -      
 
11
08:55
lör
08:55    
Vallentuna Ishall
Vallentuna, Lidingö, Värmdö - Solna Hockey U9 svart  -      
12
08:00
sön
08:00    
Renew Arena Upplands Väsby
Väsby, Järfälla & Mälarö - Solna Hockey U9 vit  -      
12
16:00
sön
16:00    
Allhallen Skå / Ekerö
Mälarö, Sundbyberg & Hässelby Kälvesta - Solna Hockey U9 orange  -      
 
25
09:00
lör
09:00    
Haribohallen: Hanvedens IP Västerhaninge
Haninge, Nynäshamn & Boo - Solna Hockey  -      
26
16:00
sön
16:00    
.Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey U9 orange - Sollentuna, Vallentuna & Järfälla  -      
26
16:00
sön
16:00    
.Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey U9 svart - Älta, Lidingö & Brinken  -      
26
17:30
sön
17:30    
.Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey U9 vit - Vallentuna, Sollentuna & AIK  -      
DECEMBER 2023
 
09
08:55
lör
08:55    
Vallentuna Ishall
Vallentuna, Hässelby Kälvesta & Mälarö - Solna Hockey U9 vit  -      
09
09:00
lör
09:00    
Allhallen Skå / Ekerö
Mälarö, AIK & Sollentuna - Solna Hockey U9 orange  -      
10
14:15
sön
14:15    
Ältahallen
Älta, Djurgården & Nacka - Solna Hockey U9 svart  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Danderydsvallen UTOMHUSRINK
SDE, Farsta & Vakant U9 - Solna Hockey U9 svart  -      
16
13:30
lör
13:30    
Kallhälls Ishall
Järfälla, Sundbyberg & Sollentuna - Solna Hockey U9 vit  -      
16
15:00
lör
15:00    
.Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey U9 orange - Hässelby Kälvesta, Vallentuna & Väsby  -      
17
10:00
sön
10:00    
Mälarhöjdens Ishall
Djurgården, Vallentuna & IFK Täby - Solna Hockey  -      
JANUARI 2024
 
13
08:00
lör
08:00    
.Ulriksdals IP hall 3
AIK, Upplands Väsby & Mälarö Hockey - Solna Hockey Orange  -      
13
08:00
lör
08:00    
.Ulriksdals IP hall 3
AIK m.fl - Solna Hockey  -      
13
14:00
lör
14:00    
EXAKT ANNEX LIDINGÖ
Lidingö, Tyresö & Djurgården - Solna Hockey Svart  -      
14
08:40
sön
08:40    
Stricct Travel Arena Spånga
Spånga, Sollentuna & Sundbyberg - Solna Hockey Vit  -      
 
27
15:10
lör
15:10    
.Ulriksdals IP hall 2
Solna Hockey Svart - Lidingö, Värmdö & Älta  -      
27
17:40
lör
17:40    
Tulehallen
Sundbyberg, Hässelby Kälvesta & Vallentuna - Solna Hockey Orange  -      
28
14:10
sön
14:10    
SVEAB Arena Sollentuna
Sollentuna, AIK & Mälarö - Solna Hockey Vit  -      
FEBRUARI 2024
 
10
17:30
lör
17:30    
Vikingahallen Ekerö
Mälarö & Järfälla - Solna Hockey Vit & Orange  -      
11
11:30
sön
11:30    
Farsta Ishall
Farsta, Nacka & Djurgården - Solna Hockey Svart  -      
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Exakt Arena Lidingö
Lidingö Vikings - Solna Hockey  -      
 
09
12:00
lör
12:00    
Lejonhallen, Östermalms IP
Brinken, AIK & Vallentuna - Solna Hockey Orange  -      
09
12:10
lör
12:10    
Ekhallen, Gustavsberg Värmdö
Värmdö, Tyresö & Nacka - Solna Hockey Svart  -      
09
14:20
lör
14:20    
Renew Arena Upplands Väsby
Väsby, Sollentuna & Hässelby Kälvesta - Solna Hockey Vit  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Allhallen Skå / Ekerö
Vallentuna, Hässelby Kälvesta & Sundbyberg - Solna Hockey Orange  -      
16
09:00
lör
09:00    
Allhallen Skå / Ekerö
Järfälla, Mälarö och Sollentuna - Solna Hockey Vit  -      
17
15:30
sön
15:30    
Lejonhallen, Östermalms IP
Brinken, Vallentuna & VAKANT U9 GR 3 lag 1 - Solna Hockey Svart  -